Zapory gwarantujące wysokie bezpieczeństwo

 

słupkiDo stref i obiektów wymagających stałej lub tymczasowej ochrony przed dostępem nieuprawnionych pojazdów idealnym rozwiązaniem są nasze blokady Hörmann High Security Line gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W zależności od wielkości i sposobu użytkowania zabezpieczonego terenu mamy w ofercie dla Państwa słupki, kolczatki drogowe i zapory drogowe. Pojedyncze produkty można ze sobą dowolnie łączyć i obsługiwać za pomocą indywidualnie zaprojektowanych układów sterowania.

Dzięki dostępnej opcjonalnie funkcji awaryjnej obsługi EFO nasze automatyczne słupki, zapory i kolczatki drogowe wysuwają się w ciągu zaledwie 1,5 sekundy.

 

Poziom bezpieczeństwa gwarantowanego przez daną zaporę określa się na podstawie różnych wartości energii uderzenia. Energia, z jaką uderza pojazd, zależy od jego rodzaju, masy i prędkości. Energia uderzenia ma decydujące znaczenie dla skali uszkodzeń i dalszego działania zapory.

Energia uderzenia powodująca zniszczenie

Ta wartość wskazuje, do jakiej prędkości zapora wytrzyma uderzenie poruszającego się pojazdu o określonej masie. Przykład: jeżeli pojazd o masie 6800 kg poruszający się z prędkością 87 km/h uderzy w zaporę High Security (patrz wykres powyżej), może dojść do trwałego uszkodzenia jej mechanizmu i konstrukcji. Po takiej kolizji zaporę trzeba wymienić. Przejazd zostanie jednak udaremniony.

Energia uderzenia niepowodująca zniszczenia

Ta wartość wskazuje, przy jakiej maksymalnej prędkości zapora zatrzyma uderzający w nią pojazd o określonej masie, a mechanizm i konstrukcja zapory pozostaną nieuszkodzone. Przykład: jeżeli pojazd o masie 6800 kg poruszający się z prędkością 52 km/h uderzy w zaporę High Security, to taka kolizja nie wpływa na dalsze działanie zapory i zapewnienie bezpieczeństwa.

 

Prospekty:

 

ikona pdfZapory

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021