Drzwi stalowe zewnętrzne

 

drzwi stalowe zewnętrzne

Wysokiej jakości drzwi Thermo65 i Thermo46 marki Hörmann

Zastosowanie drzwi stalowych zewnętrznych Thermo65 i Thermo46 ze skutecznym wyposażeniem zabezpieczającym i wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej gwarantuje spokój i bezpieczeństwo oraz zapewnia poczucie komfortu we wnętrzu własnego domu. Drzwi stalowe Thermo65 i Thermo46 spełniają najwyższe oczekiwania jakościowe, zachowując przy tym atrakcyjną cenę.

Na co zwrocić uwage przy zakupie drziw stalowych?

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Mimo, że o ich zakupie decyduje przede wszystkim wygląd, to liczy się także to, co mają w środku: zwiększona odporność na włamanie i wysoka izolacyjność cieplna to cechy, które sprawiają, że drzwi są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Aby pomóc Państwu w zakupie idealnych stalowych drzwi zewnętrznych, przedstawiamy listę rzeczy, o których powinni Państwo pamiętać.

Wykonane ze stali drzwi zewnętrzne

Zewnętrzne drzwi wejściowe powinny pasować optycznie do całego budynku i przekonywać swoją funkcjonalnością. Bardzo ważny jest także materiał, z którego są wykonane, ponieważ decyduje on o ich wytrzymałości, bezpieczeństwie, izolacyjności cieplnej i sposobie pielęgnacji. Zewnętrzne drzwi stalowe producenta, firmy Hörmann, spełniają wszystkie te wymagania.

Wyposażenie w klasie przeciwwłamaniowej

Z reguły w zależności od potrzeb zaleca się stosowanie drzwi zewnętrznych w klasie RC 2. Kto jednak nie chce korzystać z drzwi z wyposażeniem zabezpieczającym przed włamaniem, powinien przynajmniej zwrócić uwagę na to, czy zamek wyposażony jest w wielokrotne ryglowanie.

Izolacyjność cieplna zewnętrznych drzwi stalowych

Ten, kto decyduje się na kupno nowych zewnętrznych drzwi stalowych, powinien patrzeć nie tylko na ich wygląd, ale także na właściwości termoizolacyjne. Drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej są przyjazne dla portfela, ponieważ zapobiegają stratom ciepła w mieszkaniu. Cienkie i dobrze przewodzące ciepło materiały, szpary w budynku i wbudowany otwór na listy pozwalają ciepłu wydostać się szybciej na zewnątrz. Decydujący jest tutaj współczynnik przenikalności cieplnej, w skrócie współczynnik UD drzwi. Im mniejsza jego wartość, tym lepsza izolacyjność cieplna.

Wygląd zewnętrznych drzwi stalowych

Jeśli do wejścia do domu dociera niewystarczająca ilość światła, zalecamy wybór drzwi stalowych z przeszkleniem. Szeroki wybór kolorów oraz bogata oferta elementów wyposażenia dodatkowego sprawią, że drzwi będą miały w sobie „coś wyjątkowego”. Kto ceni sobie jednolitość, może wybrać drzwi stalowe dopasowane stylistycznie do bramy garażowej. Z kolei jeśli ważny jest nowoczesny wygląd, zalecany jest zakup drzwi z pełną płytą. Jest ona zintegrowana z profilem skrzydła, dzięki czemu drzwi robią niesamowite wrażenie.

Prospekty:

 

ikona pdfDrzwi zewnętrzne Thermo

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021