Drzwi zewnętrzne wejściowe

 

drzwi wejściowe zewnętrzne

Jakie drzwi wejściowe Państwa interesują? Mamy je wszystkie!

Odkryjcie Państwo niepowtarzalne wersje wykonania zewnętrznych drzwi wejściowych do domu od największego producenta stolarki budowlanej w Europie. Każda z nich spełnia na swój sposób indywidualne wymagania stawiane dobrym drzwiom zewnętrznym. Łączy je jedno: najwyższa jakość marki Hörmann!

Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne

ThermoCarbon to drzwi, które przewyższają oczekiwania naszych Klientów niemal w każdym zakresie. Dzięki współczynnikowi UD wynoszącemu nawet ok. 0,47 W/(m²•K) oraz standardowemu wykonaniu w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 z 9-punktowym ryglowaniem aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon to mistrz w zakresie bezpieczeństwa przeciwwłamaniowego, trwałości i izolacyjności cieplnej. Profil skrzydła wykonany z kompozytu karbonu i włókna szklanego sprawia, że drzwi ThermoCarbon charakteryzują się dobrą stabilnością i wytrzymałością na uderzenia. Ukryte zawiasy oraz niewidoczny profil skrzydła sprawiają, że drzwi prezentują się niezwykle elegancko.

 Istnieje możliwość opcjonalnego wykonania drzwi ThermoCarbon w klasie przeciwwłamaniowej RC 4, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo Państwa domu. Drzwi ThermoCarbon dostępne są w 15 nowoczesnych wzorach.

Jakie drzwi wybrać?

Zewnętrzne drzwi wejściowe są główną częścią naszego domu – naszej oazy – i sprawiają, że czujemy się w nim bezpiecznie. Dlatego też wybór pasujących zewnętrznych drzwi wejściowych nie jest łatwy. Oprócz wyglądu ważny jest przede wszystkim materiał, z którego zostały wykonane – ma on bowiem wpływ na wytrzymałość, izolacyjność cieplną oraz sposób ich pielęgnacji. Jeśli poszukują Państwo odpowiednich drzwi wejściowych do domu, z pewnością przydatne okaże się przygotowane przez nas zestawienie najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do ich produkcji.

Korzystne cenowo i dopasowane do indywidualnych upodobań drzwi z drewna i tworzywa sztucznego

Zewnętrzne drzwi wejściowe z drewna wyróżniają się wysoką izolacyjnością cieplną i wyjątkowym wyglądem, przez co wymagają specjalnej pielęgnacji. Drewno jest podatne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy różnice temperatur, dlatego też zaleca się regularne pokostowanie drzwi drewnianych w celu ich ochrony.

Drzwi wykonane z tworzywa sztucznego są atrakcyjne cenowo i – w porównaniu do tych z drewna – łatwe w konserwacji. Ich powierzchnia daje wiele możliwości dopasowania wyglądu do Państwa indywidualnych upodobań, pod wpływem słońca może jednak z czasem zmienić swój kolor. Drzwi z tworzywa sztucznego powinny być wyposażone w stalowy rdzeń, który zapobiegnie ich odkształceniu i zwiększy stabilność. W zależności od zastosowanego wypełnienia zewnętrzne drzwi wejściowe z tworzywa sztucznego mogą uzyskać nawet wysoki poziom izolacyjności cieplnej.

Stabilne i najwyższej jakości drzwi ze stali

Zewnętrzne drzwi wejściowe ze stali, dzięki swojej bardzo wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem. Dodatkowo ze względu na materiał wykonania przepuszczają powietrze, wymagają niewielkiej pielęgnacji i są stosunkowo odporne na warunki atmosferyczne. Zewnętrzne drzwi wejściowe ze stali są przystępne nawet dla Klientów z mniejszym budżetem, którym zależy na posiadaniu drzwi przeciwwłamaniowych.

Wygodne i bezpieczne drzwi z aluminium

Zewnętrzne drzwi wejściowe z aluminium prawie nie wymagają pielęgnacji, są odporne na korozję i warunki atmosferyczne, a także doskonale zabezpieczają przed włamaniem. Odznaczają się bardzo wysoką izolacyjnością cieplną oraz wysoką izolacyjnością akustyczną. Drzwi z aluminium są wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne. Inaczej niż drzwi drewniane nie wymagają ponownego malowania, a do ich czyszczenia wystarczy szmatka z wodą. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala Państwu na stworzenie drzwi, o jakich marzyliście.

Porównanie materiałów, z których wykonane są zewnętrzne drzwi wejściowe

Drzwi z tworzywa sztucznego są przede wszystkim atrakcyjne cenowo, co odzwierciedla się w ich mniejszej stabilności i wytrzymałości.Te osoby, dla których wymagająca pielęgnacja drzwi z drewna nie jest problemem, będą mogły cieszyć się dużymi możliwościami dopasowywania ich wyglądu do indywidualnych upodobań. Drzwi z aluminium i stali kosztują wprawdzie więcej, ale przekonują swoją wytrzymałością, a także bardzo wysoką izolacyjnością cieplną i akustyczną, bezpieczeństwem oraz stabilnością. Poza tym są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.

Prospekty:

 

ikona pdfDrzwi zewnętrzne alumniowe

ikona pdfDrzwi zewnętrzne Thermo

 

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021