Słupki

 

słupki treśćSłupki stanowią najbardziej popularne formy kontroli dostępu. I słusznie, ponieważ możliwości zastosowania słupków są niemal nieograniczone. Nasze słupki umożliwiają elastyczne i jednocześnie niezawodne sterowanie dostępem i przejazdem pojazdów.

Indywidualnie zaprojektowane układy sterowania i możliwość łączenia różnych wersji wykonania słupków sprawiają, że każdy Klient znajdzie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasze słupki są poddawane wnikliwym badaniom jakości i bezpieczeństwa w celu zagwarantowania ich wysokiego poziomu stabilności i odporności na działanie temperatur i warunków atmosferycznych.

Nasze słupki wyróżnia kompaktowy i elastyczny sposób montażu oraz prędkość pracy – w zależności od modelu słupki mogą wysuwać się w nagłych przypadkach nawet z prędkością 1,5 s. Wszystkie cylindry w naszych słupkach serii Security Line i High Security Line mają identyczny wygląd. Dzięki połączeniu z dolnymi płytami, które także nie różnią się od siebie wyglądem, można bez problemu tworzyć układy słupków z obu linii produktów w jednym obiekcie. Ze względu na identyczny i dyskretny wygląd różnych wariantów wykonania słupki harmonijnie komponują się z całościową koncepcją architektoniczną, nie burząc krajobrazu przestrzeni miejskich.

 

Prospekty:

 

ikona pdfSystemy kontroli wjazdu

ikona pdfSystemy kontroli wjazdu 2

 
 

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021