Szlabany

 

systemy parkingoweWystarczająca ilość miejsc parkingowych jest kluczowym elementem infrastruktury śródmiejskiej. Zazwyczaj w miejscach, gdzie budowane są duże galerie handlowe lub centra opieki medycznej, powstają jednocześnie rozwiązania uwzględniające możliwość płatnego parkowania. Do takich waśnie rozwiązań oferujemy "z jednej ręki" wszystkie komponenty potrzebne do zagospodarowania przestrzeni parkingowej: terminale wjazdowe i wyjazdowe, szlabany, a także odpowiednie kasy automatyczne.

Podłączenie do serwera WWW zapewnia dostęp do całego systemu parkingowego (warunkiem jest posiadanie odpowiednich uprawnień) i możliwość szybkiego usuwania usterek z dowolnego miejsca na świecie. Obsługa i kontrola systemu parkingu jednopoziomowego / wielopoziomowego odbywa się przez przeglądarkę internetową na smartfonie, tablecie lub komputerze osobistym.

Dane liczbowe mają istotne znaczenie dla operatorów płatnych parkingów. Nasz system oferuje Państwu szeroki zakres możliwości analizowania danych, co pozwala na bieżąco monitorować obłożenie parkingu i wielkość obrotów.

 

TERMINALE WIAZDOWE I WYJAZDOWE:

 

Nasze terminale wjazdowe i wyjazdowe zapewniają najwyższy komfort obsługi. Szybki i nieskomplikowany dostęp dla użytkowników systemu parkingowego zapewniają: kolorowy wyświetlacz, podświetlany przycisk wydawania biletu i czytnik biletu.

Czy planują Państwa udostępnić swój system parkingowy dla samochodów parkujących długoterminowo, na przykład poprzez wydzielenie części miejsc postojowych wyłącznie dla gości hotelowych? W takim przypadku oferujemy możliwość wyposażenia naszych terminali wjazdowych i wyjazdowych ze zintegrowanym oprogramowaniem w dodatkowe czytniki kodów QR, kart RFID i transponderów.

 

KASY AUTOMATYCZNE:

 

Uiszczanie opłaty za parkowanie trwa tylko chwilę dzięki czytelnym komunikatom wyświetlanym na kolorowym ekranie i czytnikowi biletów z podświetleniem LED. Nasze kasy automatyczne mogą być standardowo wyposażone w interkom z modułem interfejsu do połączenia z instalacją telefoniczną. Opłaty za parkowanie można szybko i wygodnie uiszczać monetami, banknotami, kartą debetową lub kredytową.

Opcjonalna oferta obejmuje również najróżniejsze systemy udzielania bonifikaty od opłat za parkowanie. Operator może na przykład decydować o rabatowaniu opłat parkingowych dla osób kupujących bilet do kina, gości hotelowych lub pacjentów centrum medycznego, którzy korzystają z dostępnego płatnego parkingu.

 

Prospekty:

 

ikona pdfSystemy parkingowe

 

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021