Napędy do bram garażowych

 

napedy garazoweKomfort i bezpieczeństwo

Nikt nie chciałby wychodzić z samochodu w nocy albo w złą pogodę, żeby otworzyć bramę do garażu. Napędy do bram garażowych firmy Hörmann umożliwiają szybkie, wygodnie i bezpieczne otwieranie bramy garażowej za pomocą nadajnika bądź smartfonu z technologią Bluetooth, a więc bez konieczności wysiadania z samochodu.

W naszej bogatej ofercie napędów znajdą Państwo produkty najnowszej technologii: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz ProMatic Akku do garaży bez przyłącza energetycznego.

Certyfikowany i innowacyjny system sterowania radiowego BiSecur firmy Hörmann charakteryzuje się wyjątkowym bezpieczeństwem przesyłanego sygnału, a do tego dostępny jest standardowo do wszystkich napędów bram garażowych. System BiSecur jest kompatybilny ze wszystkimi napędami, odbiornikami radiowymi i elementami obsługi firmy Hörmann, co oznacza, że mogą Państwo sterować nie tylko bramą garażową, lecz także drzwiami zewnętrznymi firmy Hörmann, bramą wjazdową, oświetleniem lub innymi urządzeniami.

Dzięki aplikacji BlueSecur firmy Hörmann mogą Państwo obsługiwać swoją bramę garażową nie tylko przy pomocy nadajników, sterowników kodowanych cyfrowo czy skanerów linii papilarnych, lecz także własnego smartfonu. Intuicyjny interfejs aplikacji pozwala, przy pomocy technologii Bluetooth, obsługiwać bramę garażową, a także włączać i wyłączać oświetlenie jej napędu. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Google Play i App Store. Napęd SupraMatic firmy Hörmann posiada już wbudowany odpowiedni odbiornik, do napędu ProMatic odbiornik jest dostępny opcjonalnie.

Gniazdo HCP wbudowane w każdym napędzie firmy Hörmann umożliwia połączenie z zewnętrznymi systemami Smart Home, takimi jak Homematic czy Delta Dore. Napęd do bramy garażowej stanowiący element automatyki domowej może być komfortowo sterowany za pomocą interfejsu użytkownika w danym systemie Smart Home i dowolnie łączony z innymi inteligentnymi urządzeniami w sieci. System można zaprogramować przykładowo w taki sposób, aby jednocześnie z zamykaniem bramy garażowej w ciemności włączało się oświetlenie na zewnątrz i w przedpokoju bądź automatycznie otwierała się brama w momencie zbliżania się samochodu. Jeżeli wybrany system Smart Home zezwala na zdalny dostęp przez internet, bramę garażową można wygodnie otwierać z dowolnego miejsca, np. aby umożliwić listonoszowi pozostawienie przesyłki w garażu bądź sprawdzić status zaprogramowanych urządzeń.

 

Prospekty:

 

ikona pdfNapędy do bram garażowych

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021