Napędy do bram wjazdowych

 

napedy wjazdoweWygoda, która zachwyca, i bezpieczeństwo, które przekonuje

Zdalnie sterowany napęd do bram wjazdowych firmy Hörmann sprawia, że obsługa bramy jest maksymalnie komfortowa, a to za sprawą wykorzystanej w nim, sprawdzonej pod każdym względem, technologii. Dzięki funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wyposażona w napęd do bram wjazdowych porusza się zawsze płynnie i cicho. Z kolei funkcja rozpoznawania przeszkód niezawodnie chroni ludzi i przedmioty, a przez to daje Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są niezwykle praktyczne — przykładem może być automatyczna funkcja domykania, która zamyka bramę po określonym przez użytkownika czasie (wymagana fotokomórka), posiadają one także funkcję częściowego otwierania, umożliwiającą przejście osób bez konieczności otwierania całej bramy.

Niezawodne napędy do bram wjazdowych RotaMatic i VersaMatic firmy Hörmann dostępne są także z praktycznym akumulatorem bądź opcjonalnym panelem solarnym.

Jeśli chcieliby Państwo obsługiwać swoją bramę nie tylko za pomocą nadajnika, ale także smartfonu, jest to możliwe po zainstalowaniu aplikacji Hörmann BlueSecur (do pobrania ze sklepów Google Play lub App Store). Do napędów oferujemy opcjonalny odbiornik Bluetooth.  Dodatkowo istnieje możliwość połączenia napędu do bram wjazdowych z zewnętrznymi systemami Smart Home, takimi jak Homematic i DeltaDore, za sprawą standardowo zintegrowanego w nim gniazda HCP.

W ofercie napędów do bram wjazdowych firmy Hörmann znajdą Państwo produkty do bram skrzydłowych i przesuwnych.

 

Prospekty:

 

ikona pdfNapędy do bram wjazdowych

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021