Boczne bramy segmentowe

boczne segmentowe

Bramy garażowe do nietypowych sytuacji montażowych

Boczne bramy segmentowe Hörmann to bramy garażowe do zadań specjalnych, znajdujące zastosowanie w nietypowych i wymagających sytuacjach montażowych. W przeciwieństwie do garażowych bram uchylnych, segmentowych czy rolowanych brama tej konstrukcji otwiera się nie w górę, lecz na bok. Dzięki temu zyskujemy miejsce nad bramą garażową, które możemy wykorzystać  do przechowywania różnych przedmiotów.

Boczne bramy segmentowe znajdą także zastosowanie w budynkach, których konstrukcja (nachylenie dachu, niskie nadproże, rury) uniemożliwia zamontowanie pozostałych rodzajów bram.

Boczna brama segmentowa zbudowana jest z paneli typu Sandwich o grubości 42 mm, które dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną, wzmacniając przy tym całą konstrukcję bramy oraz gwarantując jej cichą i bezawaryjną pracę.

Garażowe boczne bramy segmentowe dostępne są w 4 rodzajach powierzchni, które można kolorystycznie dopasować do estetyki domu. Ponadto możecie Państwo wybierać z 15 kolorów preferowanych oferowanych w tej samej cenie, ok. 200 kolorów z palety RAL i 3 wzorów oklein Decograin. Dbając o trwałość efektywnego wyglądu nowej bramy, marka Hörmann dostarcza bramy optymalnie zabezpieczone przed korozją za pomocą ocynkowanego ogniowego materiału oraz trwałej obustronnej poliestrowej powłoki gruntującej. Zastosowanie takiego zabezpieczenia sprawia, że woda deszczowa spływa po skrzydle bramy tworząc krople.

Do wyboru mają Państwo siedem wzorów – eleganckie przetłoczenia M i L oraz ekskluzywne wzory z przeszkleniami i aplikacjami ze stali nierdzewnej.

 

Prospekty:

ikona pdfBramy boczne segmentowe

ikona pdfBramy boczne segmentowe napedy

Współpracujemy z:

Pergoline
Pergoline
Paweł Kowalczyk
NIP: 9111707115

ul. Wojska Polskiego 56g/4,
56-400 Oleśnica
Okna Team Perzów
Okna Team
Robert Światlak
NIP: 6191752150

Perzów 10/3,
63-642 Perzów

Interclick @ 2021