bramy wahadlowe

Bramy wahadłowe to doskonałe rozwiązanie do miejsc pracy. Dzięki ich zastosowaniu możemy skutecznie zapobiec przeciągom i zredukować koszty zużywanej energii. Ten typ bram został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu. W sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach przemysłowych, halach i magazynach pracownicy często musza zmagać się z uciążliwymi przeciągami, szybką utratą ciepła, unoszącym się wszędzie kurzem czy owadami, które uprzykrzają pracę. Aby zapobiec tym problemom, proponujemy montaż specjalnych bram wahadłowych. Pomogą one skutecznie ograniczyć wszystkie problemy nękające zarządzających takimi obiektami ludzi. Przyczyniają się do zminimalizowania strat ciepła i hałasu. Dodatkowym atutem jest ich trwałość oraz estetyka wykonania.


Gdzie są stosowane bramy wahadłowe?


• W obiektach przemysłowych
• W halach magazynowych
• W sklepach wielkopowierzchniowych
• W centrach logistycznych
• W chłodniach
• W obiektach handlowych


Po co są stosowane?


Montaż bramy wahadłowej ma na celu zaizolowanie oraz zachowanie specyficznego mikroklimatu pomieszczeń w obiektach przemysłowych, magazynowych czy handlowych. Skrzydło takiej bramy jest wykonane z przezroczystej folii PCV, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz jest miękka i elastyczna. Można je z powodzeniem stosować w temperaturze od +40°C do nawet -40°C. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie występuje normalne natężenie ruchu wózków widłowych. Dzięki nim z zamykanych pomieszczeń nie ucieka ciepło, nie wlatują do nich owady, zredukowany jest też kurz oraz hałas.


Dodatkowe udogodnienia


Jako wyposażenie dodatkowe można zamówić specjalne skrzydła bramy wzmocnione siatką odporną na rozerwanie. Można też zdecydować się na kolorowe skrzydła z pełnym wkładem tkaninowym, który jest odporny na rozerwanie i z przezroczystym fragmentem umożliwiającym kontrolę tego, co dzieje się w zamkniętym pomieszczeniu. Bramy mogą mieć też dodatkowe zabezpieczenia antykolizyjne oraz blokadę elektromagnetyczną ze wspornikiem kątowym.

design by interclick.pl