Bramy garażowe marki Hormann

Oferujemy wysokiej klasy bramy garażowe Hörmann, które ze względu na wysoką jakość wykonania i trwałość, nadają się do wieloletniej i bezproblemowej eksploatacji. Proponujemy różne modele o estetycznym designie, które pasują do zróżnicowanych garaży i spełniają oczekiwania wymagających Klientów. Zajmujemy się również ich montażem i serwisem, zapewniając sterowanie ręczne, a także automatyczne.

Bramy segmentowe

Dostępne w naszej ofercie bramy segmentowe Hörmann to idealne rozwiązania dla osób, które chcą zaoszczędzić miejsce – zarówno wewnątrz obiektu, jak i przed nim. Wynika to z tego, że otwierają się pionowo, pozostając pod stropem. Możliwe jest instalowanie tych rozwiązań w różnego rodzaju otworach – kwadratowych, prostokątnych oraz owalnych, a dzięki swojej konstrukcji zapewniają większą szerokość przejazdu. Wielkim atutem produktów są ich właściwości izolacyjne – dzięki optymalnemu uszczelnieniu idealnie chronią wnętrze garażu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wysoka jakość i duża różnorodność

Jako wrocławski przedstawiciel Hörmann Polska Sp.z o.o. chcemy dawać naszym Klientom jak największy wybór, dlatego też proponujemy bramy segmentowe różnego typu – polecamy kilka rodzajów i wzorów przetłoczeń, odmienne warianty kolorystyczne i powierzchnie, a także indywidualnie dobieraną grubość ocieplenia. Firma Hörmann dba o zastosowanie podczas procesów produkcji najwyższej jakości materiałów, zapewniając doskonałą wytrzymałość bram segmentowych oraz ich odporność na czynniki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu otrzymujecie Państwo rozwiązania bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

Nasi specjaliści są do dyspozycji jeżeli chodzi o pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, a także odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapewniamy również kompleksowy serwis i montaż zakupionych w naszej wrocławskiej firmie rozwiązań. Oferta skierowana dla osób, które lubią optymalne połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Katalog pdf

Bramy uchylne:

uchylna

Bramy garażowe uchylne z górną prowadnicą, przystosowane do zamontowania napędów SupraMatic i ProMatic. Nadają się do garaży pojedynczych, szeregowych oraz jako bezpieczne zamknięcia w garażach zbiorczych, w których różne warianty otworów wentylacyjnych gwarantują dobre wietrzenie garażu.

Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Można również wykonać taka bramę z wypełnieniem z litego drewna.

Szczegółowe informacje podano w katalog pdf

Drzwi boczne do garażu:

drzwi boczne

Do każdej z bram możemy dopasować stalowe drzwi boczne do garażu, które swoim wyglądem będą odpowiadały wyglądowi bramy - taka sama powierzchnia, kolor i przetłoczenia jak w Twojej bramie.

Szczegółowe informacje podano w katalog pdf

Boczna brama HST - brama do specjalnych sytuacji montażowych

Boczna brama segmentowa HST - Brama do specjalnych sytuacji montażowych

Zastosowanie w garażu bocznej bramy segmentowej ma wiele zalet:

1. Dużo wolnego miejsca pod stropem garażu
Brama HST otwiera się na bok i strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu, na przykład do przechowywania deski surfingowej. Ten typ konstrukcji powoduje, że boczna brama segmentowa może być stosowana również w trudnych sytuacjach montażowych, np. w garażach ze skośnym dachem.

2. Szybki i wygodny dostęp do garażu
Boczna brama segmentowa dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcji drzwi przejściowych), ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Oznacza to, że bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest otwarcie bramy tylko w nieweilkim stopniu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu. Dzięki temu wystawienie roweru z garażu to tylko kwestia chwili.

 

Szczegółowe informacje podano w katalog pdf

design by interclick.pl