bramy wahadlowe

Bramy wahadłowe to doskonałe rozwiązanie do miejsc pracy. Dzięki ich zastosowaniu możemy skutecznie zapobiec przeciągom i zredukować koszty zużywanej energii. Ten typ bram został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu. W sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach przemysłowych, halach i magazynach pracownicy często musza zmagać się z uciążliwymi przeciągami, szybką utratą ciepła, unoszącym się wszędzie kurzem czy owadami, które uprzykrzają pracę. Aby zapobiec tym problemom, proponujemy montaż specjalnych bram wahadłowych. Pomogą one skutecznie ograniczyć wszystkie problemy nękające zarządzających takimi obiektami ludzi. Przyczyniają się do zminimalizowania strat ciepła i hałasu. Dodatkowym atutem jest ich trwałość oraz estetyka wykonania.

brama segmentowa

Bramy segmentowe są obecnie bardzo często wybierane zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i prywatnych. Sprawdzają się doskonale jako bramy garażowe, a ich cechą charakterystyczną jest specyficzny system otwierania. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią lub chcą zaoszczędzić miejsce zarówno wewnątrz obiektu, jak i przed nim. Ta konstrukcja najczęściej otwiera się pionowo, pozostając pod stropem, dzięki czemu obszar na podjeździe i w garażu pozostaje całkowicie wolny.

bramy segmentowa

Rodzajów bram garażowych jest kilka, jednak z całą pewnością obecnie największym zainteresowaniem klientów cieszą się bramy segmentowe. W tym artykule wyjaśnimy, w czym tkwi tajemnica ich popularności i jakie są główne korzyści z ich zastosowania.

brama przesuwana

Ogrodzenie i brama wjazdowa to bardzo ważne elementy w każdym budynku. Stanowią barierę dla nieproszonych gości, a także mogą pełnić funkcję elementu dekoracyjnego. Dobra brama powinna być wytrzymała, estetyczna i komfortowa w obsłudze. W Polsce jednym z najchętniej wybieranych modeli bram jest brama przesuwna.

Napędy do bram

Napęd do bramy garażowej to niewątpliwe ułatwienie życia. Otworzyć bramę możemy przy pomocy małego pilota, który zmieści się w kieszeni czy torebce. Brama zamknie się za nami sama. W deszcz czy śnieg nie ma potrzeby wysiadania z samochodu i męczenia się z ręczną obsługą bramy.

design by interclick.pl